Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2007, 15:07   #48
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Hanna

Spojrzała na szkieleta z przekąsem.
- To nie jest druga część tego taniego pseudo horroru Silent Hill? - powiedziała z miną typu "Chyba Ty!" i miną wyrażającą zdziwnie a zarazem coś w stylu "Serek Danon tylko 0,69zł ?!".
Hanka złapała się jedną ręką za głowe i poczęła drapać się po niej wskazującym palcem.
- Wybacz, ale nie rozumiem. Że niby co? Że chcesz powiedzieć, że to moja wina?! Że to ja wyłoniłam z ziemi tę zgraje popaprańców? Że jestem winna za to, że jakiś popaprany szkielet szprecha po dojszlancku i że jakiś skretyniały zombie czy cokolwiek to jest biega z bronią i swoim psem którego pochowali w tym samym pochówku co człowieka?! - Hania mówiła wszystko z wielkim przejęciem aż pod koniec wypowiedzi jej głos jakby zadławiony, i wydawać się mogło, że zaraz się rozpłacze.
- I może jeszcze dostane kose, co?! - kontunuowała już bardziej z pretensją.
Zamyśliła się na chwile, poprawiła swe włosy, spojrzała z uśmiechem na Zenka, później spowrotem na szkieleta.
- To super - rzekła z wredną miną. i odwróciła się
- Gdzieś ją widziałam...- powiedziała sama do siebie poczym ledwo co dostrzegając zjawe zawołała w jej kierunku.
- Ejj, duszku, chodź tu na chwile! - krzyknęła w jej stronę.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline