Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2013, 02:17   #12
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Khem... Post jest. Przepraszam Was serdecznie za ten mega poślizg.

Dobra wiadomość jest taka, że nie planuje już dłuższych wyjazdów (w sierpniu/wrześniu może wyjadę dwa razy max na dwa tygodnie).

Posty do 19.07.2013 do 24.

Teraz prośba, na razie jak chcecie ustalcie na docku najbliższą godzinę/dwie. Muszę coś ustalić z niektórymi nim domkniemy turę a to może wpłynąć na inne postacie. W tej kolejce kończymy ten dzień a za max dwie znowu pustkowia. Wiem, że się cieszycie, już słyszałem głosy "kiedy będę mógł czemuś w końcu uciąć maczetą rękę?".

A tak serio dzięki za wsparcie, pamięć i gnębienie o posta. Mam nadzieję, że nadal chcecie wszyscy kontynuować zabawę.

Vire, nie mogłem znaleźć Twojego ekwipunku, te whisky uznaj więc za gratis od MG

Merill nie będę w tej kolejce karał żadnymi punktami zgonu bo sam ładnie dałem ciała jednak poprosiłbym o deklarację. Masz fajną postać o silnej pozycji w ekipie a nie dając posta zamiast wzmacniać team go osłabiasz. Wszyscy macie moją komórkę, zresztą pisałeś o możliwym poślizgu. Ale miał trwać dzień, dwa. Fajnie jakbyś ruszył w tej kolejce bo niedługo będzie się trochę działo.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline