Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2013, 09:10   #46
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
-To kiedy i dokąd wyruszamy? - zapytał Thondas.

Teraz kojarzył już wiele faktów. O większości tych rzeczy już słyszał ale się nimi nie interesował. Bo w końcu po co ? Wykonywał tą pracę, za którą mu płacili. Był zwykłym rzemieślnikiem. Faktem było, że, któregoś dnia rozłupał kilka nieumarłych czaszek ale robił to w obronie własnego życia. Nie planował być żadnym bohaterem, jednak wszystko wskazuje na to, że od teraz będzie musiał. Albo zostanie bohaterem i pozbędzie się umarlaków albo zginie jako zapomniany człowiek z północy. Czasy są ciężkie więc i realia brutalne.

-Ja mogę ruszać choćby zaraz, wszystko co mi potrzebne już mam
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline