Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2007, 17:04   #37
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Mimo, że wojownik zwracał sie do Aldrica, to czarodziejka zabrała głos. Widać spieszno jej było do działania.
- Ten plan jest zbyt chaotyczny jak dla mnie, za dużo pozostawia w niepewności. Jeśli sami nie chcecie o siebie dbać, to ja tym bardziej nie będę chronić was przed moimi kulami ogni. Niemniej przypuszczam, że możecie mieć potem do mnie jakowyś żal, a nie trudno o nienawiść do tych, którzy obdarzeni są magią. - Lorinale spojrzała wymownie na Rudgara - Moja propozycja jest taka: przestraszmy kogo się da. Nasz milkliwy nekromanta wciąż ma chyba żal o to bandażowanie, jednakże chyba nadszedł czas by zdradził nam swoje umiejętności. Szczególnie przydałyby nam się żywe trupy. Tak, dobrze słyszeliście.
Oczy czarodziejki zacząły błyszczeć jeszcze mocniej w skutek napływu emocji.
- Wyobraźcie to sobie! Ciemna noc... jedzie nasz cel wraz z obstawą. Nagle w konwój uderza ognista kula. Zwierzęta i ludzie wpadają w panikę, próbują się organizować. Nagle z ostępów lesnych zaczynają wyłaniać się żywe trupy. Z tego co wiem, nie są one zbyt sprawne, ale nie o to chodzi. Jeżeli będziemy mieć do czynienia ze zwykłymi ludźmi, to powinni dzięki tej prezentazji uciec w las. Jeśli to wyznawcy Chaosu, dopatrywać się będą zdrady w swych szeregach, a zatem to również może ich osłabić. Na zdezorientowanych ludzi uderzamy my. Dzielimy się na dwie grupy: tą która walczyć będzie, tworząc największe zamieszanie oraz mniejszą - dwuosobową może, która zajmie się w miarę "dyskretnym" wyeliminowanie Livriana. Co wy na to panowie?
Lorinale spojrzała po twarzach zgromadzonych.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline