Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2007, 17:50   #38
McQusownik
 
McQusownik's Avatar
 
Reputacja: 1 McQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetny
Z uwagą słuchał swoich towarzyszy. I nagle wpadł na pomysł. -Słuchajcie. Ja mogę się nagle przed niego wystawić, wyjść z zarośsi. Odwrócę w ten sposób jego uwagę. Wtedy wy możecie ich zaatakować ich od tyłu. Nawet jeśli mnie zabiją, to szybko wrócę dosiebie. Albo jeszcze inne jest wyjście. Spróbuję do nich dołączyć, jako straż tego człowieka, jeżeli można go tak nazwać. Jak będę przy nim mogę go zabić, a wy możecie wybić do nogi resztę. Chociaż niektórym z was się to pewnie nie podoba, że to ja miałbym go zabić. O negocjacje w sprawie dołączenia do niego mogę zadbać osobiście. To jak? - Był ciekaw reakcji towarzyszy.
 
__________________
"Tha mind killer is back..."
McQusownik jest offline