Wątek: Sonda: Marvel
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2013, 00:01   #1
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Sonda: Marvel

Wyobraź sobie, że ktoś łapie cię za włosy, i uderza twoją twarzą o chodnik tak mocno, że ten drugi pęka, a ta pierwsza pęka włączając w to wytrysk twoich oczodołów na lewo i prawo.

Wyobraziłeś to sobie? Spoko. Dodaj do tego sensowną fabułę, która nie jest wymorusaną z odwłoku opowieścią o jedzeniu tostów, która rozgrywa w specjalnej szkole do nastolatków (nie grasz kimś ułomnym), tylko o tym, że ktoś przewiercił im stare (powiedzmy, że wiertarką) i są bardzo niezadowoleni.

To oczywiście przykład. Pomysł jest prosty, ale zacny. Chcę stworzyć sesję osadzoną w realiach komiksów Marvela, na zasadach względnego realizmu, ale zarazem hardcore'ową w pewnym zakresie, nie omijającą wątków obyczajowych, ale nie sprowadzającą ich do infantylnej obyczajowości na zasadzie pamiętników spedalonego czarodzieja.

Chciałby wysłuchać ewentualnych sugestii, od osób potencjalnie zainteresowanych.

Na przykład, czy wolicie grać postaciami kanonicznymi, czy tworzyć własne? Czy wolicie skupiać się na danej grupie docelowej (na przykład na mutantach), czy uskutecznić dowolność kreacji?

Jestem otwarty na wszelkie sugestie, i zainteresowanych proszę o aktywną dyskusję. Chciałbym stworzyć sesję, która będzie bawić nas wszystkich. A nie taką, którą stworzę dla siebie, a później zgłosi się do niej trzech zapaleńców. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany, ale chce na przykład stwierdzić, że mój pomysł jest warty pytonga... też proszę go, o czynny udział w dyskusji. Konstruktywna krytyka, zawsze jest mile widziana.

Ps: Bez względu na sugestie, o ile sesja wystaruje, będzie miała kategorię +18. Po prostu nie widzę się w innej jako MG.
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 10-07-2013 o 10:58.
Komiko jest offline