Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2013, 23:19   #5
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
John odszedł i ruszył w głąb parku. Wewnątrz swojej głowy nie mógł przestać walczyć z myślami.
''Idę tam, to mój obowiązek, moja służba.''
''Służba? Całe życie byłem niczym więcej niż tylko oprychem z odznaką. Co różni mnie od tych złych?''
''Nic. I właśnie dlatego moge coś zmienić.''
''Tak. Sprawidliwośc jest przereklamowana. Widziałem co zrobił Castle. Jak on się zwał. Punisher?''
Riese wyszedł z parku na ruchliwą uliczkę. Spojrzał na prawo. Stał tam zaparkowany Victory Vegas 8-ball, czarny bo jakże inny kolor pasował by do ósemki. John podszedł do motocykla i odpalił go na krótko w niecałe dziesieć sekund. Po kolejnych pięciu John był już przecznice dalej a zaskoczony właściciel motocykla wybiegł z baru.

Kilkanaście minut później John był już w drodze do skrzyżowania podanego przez funkconariuszy Tweedly Dee i Tweedly Dumb.
''Śmierć w ogniu oczyszcza. Ciekawe jak temu psycholowi spodoba się gdy ktoś jemu złoży niespodziewaną wizytę.''

John zatrzymał się przecznice przed blokadą policji.
Resztę drogi przeszedł.
Widząc funkcionariuszy trzymających ludzi za barykadą John wiedział że w ten sposób nie przejdzie.
John spojrzał na budynek stojący obok płonącej kamiennicy.
''Nie.'' Riese pomyślał. ''Za późno by tam szukać dowodów.''
John rozejrzał się po funkcjonariuszach zabezpieczających pożar. Szukał znajomej twarzy.
 
__________________
Man-o'-War Część I
Baird jest offline