Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2013, 10:45   #261
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Sayane Zobacz post

Po opisie miałam spore oczekiwania także względem Danganronpa, ale póki co mam mieszane uczucia. Grupa super uczniów dostaje się do hiper elitarnej szkoły. Prolem w tym, że ta okazuje się być w zasadzie super więzieniem. Żeby ją ukończyć należy zabić kogoś z klasy i się z tego wykręcić. Pomysł ciekawy ale wykonanie... póki co średnie, nawet jak jakby patrzeć na to jak na parodię.
Mam podobne odczucia, a sam pomysł za bardzo przypomina mi Mirai Niki, które na początku uważalem za świetne, ale potem przestałem oglądać w połowie sezonu. http://anime.tanuki.pl/strony/anime/...nikki/rec/2241

Free! Iwatobi Swim Club
anime sportowe tym razem o pływaniu. Fabuła jest tak sztampowa, że nie ma sensu jej opisywać. Pewnie będę oglądał jaka by nie była. Po obejrzeniu całego Prince of Tennis kilka miesięcy temu to nie natknąłem się na równie dobry tytuł sportowy. Niestety jak każdy fan anime wiem doskonale jak się skończy sezon -_-

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! - pewna dziouszka ma problemiki. Nie potrafi rozmawiać z obcymi ludźmi przez co jest wealienowana, a dodatkowo ma poważne zrytą psychikę Ujdzie.
 
mataichi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem