Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2013, 14:52   #145
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
Dama lekko skrzywiła się na słowo "potomstwo".
- Nie, dziękuję, postoję. Mam dość własnych dzieci. A na Fury uważaj, jak ją wkurzysz to ten jej motacz płomieni będzie najmilszą rzeczą jaka cię spotka. Tak kobieta jest twarda i niezależna.
Biała Dama wstała trzymając w ramionach nowego pupila.
- Dobrze, a teraz otwieram księgę próśb i zażaleń. Każdy z was zasłużył sobie na nagrodę
Po chwili ciszy odzewał się Ghost.
- Dasz radę zabrać Ducha Zemsty?
Dama podeszła do niego i położyła dłoń w okolicach jego serca. Po chwili płomienie wokół ciała Ghost Spidera zgasły, a nagie kości pokryły się ciałem. Znów był Peterem Parkerem, nie postarzał się nawet o dzień.
- Pamiętaj chciwość zawsze obróci się przeciw tobie. Spraw żeby twój świat stał się lepszy, bo sama się do ciebie pofatyguję.
Ghost Spidera otoczyła znajoma fioletowa mgła. Madam Web odesłała go bezpiecznie do jego ojczystego wymiaru.
- A o co poprosi Stalker?
- O nic - mruknął ranny bohater.
- Ten który nie prosi o nic zasługuje na najwięcej - Z jej dłoni znów spłynęły delikatne nici. Owinęły się wokół Stalkera lecząc jego rany. - Zabierz je ze sobą. Przyniosą ze sobą nowe życie dla ziemi zniszczonej wojną. Jeśli ludzie dobrze wykorzystają szansę, będą mogli się odrodzić. Prowadzi ich
Stalkera zabrała mgła. Zostali już tylko Dama, Black, symbiotyczny pająk i błękitny płomień ducha zemsty.
- No, a ty? Z góry powiem że będzie mi brakowało twojego poczucia humoru... A i jeszcze coś, miała dwadzieścia parę lat gdy zostałam Totemem. Miała męża i trójkę dzieci. - Uśmiechnęła się rozbrajająco. - A Madam Web, to moja prawnuczka
 
__________________
Gallifrey Falls No More!

Ostatnio edytowane przez Dragor : 20-07-2013 o 17:03.
Dragor jest offline