Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2013, 17:34   #146
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Pożegnał się z "Braćmi", z którymi walczył ramię w ramię

- Ja nie będę jej do niczego przymuszał! Już dawno mam ten etap za sobą. I tak zanim dojdzie do podziału symbionta minie jeszcze parę miesięcy, więc będę miał okazje spokojnie z nią pogadać, opowiedzieć, z czym posiadanie takiego kompana się wiążę i zaproponować a jeżeli się nie zgodzi poszukam kogoś innego - wyjaśnił

Informacja o tym, że Madam Webb i Biała Dama są ze sobą spokrewnione była dla pajęczaka kolejnym szokiem - W sumie rzeczywiście jesteście do siebie podobne - powiedział w końcu z uśmiechem

W końcu nadeszła pora żeby się zbierać, jego kumpli nagrodziła całkiem ładnie, każdy otrzymał to, czego naprawdę pragną, więc i Pete spojrzał w głąb siebie i poprosił o to, czego najbardziej teraz pragnął

- Ja chciałbym zostać w Pajęczym Wymiarze. U siebie jestem tylko zwykłym zapaśnikiem a nie żadnym ważnym herosem, więc nikt nie będzie za mną tęsknić, może oprócz moich fanów, ale oni jakoś sobie poradzą. Tu mógłbym zrobić coś naprawdę ważnego pomóc ludziom i walczyć za coś ważnego - poprosił, po czym dodał

- Mój świat pod pewnymi względami jest gorszy od tego, nie ma tam żadnej nadziej. Miastami rządzi mafia ćpuny i narkotyki a światem Doom z jego armią zombie i niewolników i to zarówno militarnie jak i gospodarczo, choćbym chciał coś zmienić na lepsze jeden samotny pająk i jego kosmiczny kumpel nie poradzą sobie z nimi wszystkimi - Przyznał ze smutkiem

- Ale ty pokazałaś mi, że jest coś po za tą skorupą nihilizmu i sarkazmu, w której zamknąłem się po śmierci Wujka Bena i Ciotki Mej żeby nic już mnie nie skrzywdziło a teraz pokazujesz, że nawet wielkie zło można odkupić. Nie zniszczyłem, co prawda całego świata, ale wielu ludziom zniszczyłem życie. Mam wrażenie, że tutaj lepiej zadośćuczynię tym grzechom

Z niepokojem zerknęła w kierunku demona zemsty czuł tak jakby błękitne płomienie go przyzwały ~Czyżby chciał nas ukarać? Ale my właśnie chcemy pookładać sobie życie~

- Co zamierzasz z nim zrobić ? - spytał wyraźnie wystraszony, w jego wymiarze również krążyły legendy o piekielnym jeźdźcu i był on jedną z niewielu rzeczy, której nosiciel prawdziwie się obawiał
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-07-2013 o 17:37.
Brilchan jest offline