Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2007, 14:37   #92
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Lane, dziewczyne rozumną i znającą się na rasach i charakterach, urzekł wprost Muran. Krasnoludów lubiła zawsze. Kochała ich za niezwykłe poczucie humoru i tą beztroske i prostolinijność. "Jak coś się rusza za żywo znaczy, że trzeba zabić, jak coś się nie rusza w ogóle znaczy, że można jeść".
- Ja nie jestem nikim nadzwyczajnym zacny krasnoludzie. Miałam swoje życie i taka już jestem. Masz zaszczyt, lub też nie kto co lubi... - powiedziała żartem - ...rozmaiwać z łowczynią nagród. Tyle, że ja nie grabie ciał. - mrugnęła do niego oczkiem.
Widząc lekko zniesmaczoną mine Murana dodała
- Ale nie martw się, nie podrywam Cię. Poprostu lubie Twoich braci. Wasza rasa jest tą, którą szanuje najbardziej ze wszystkich. Honorowi, waleczni. A w dodatku z poczuciem humoru. - zaśmiała się lekko, gdy mieli już obuścić ściany karczmy.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline