Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2013, 21:08   #11
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Autumm, najwyraźniej jeszcze mnie nie znasz. Gdybym atakował MG, zrobiłbym to w sposób bardziej otwarty. Nie w formie pytań zawartych powyżej, tylko jak sama to ujęłaś, tysiąca błędów. Jedyną [cenzura] [cenzura] możesz być tutaj Ty. Chyba, że dzisiaj po raz kolejny chcesz zostać męczenniczką za wiarę. Ale czy to nie nazbyt często?

Zadaję powyższe pytania bo pomysł wydał mi się intrygujący i chciałem dowiedzieć się czegoś więcej o głównych prowodyrach apokalipsy, którymi są nasze grzybki. W końcu bohaterowie przygody siedzą w tym ponurym biznesie od piętnastu lat, powinni więc posiadać taką wiedzę. A w moim odczuciu są to informacje dla apokaliptycznych świeżaków. Jeśli tacy chcą przeżyć dłużej, rzecz jasna. Tak samo jak moje ostatnie pytanie miało być zahaczką na potencjalną postać, ale nie przeszło. Mówi się trudno, pomyślę nad czymś innym.

Kolejne pytanie:
Czy do podróży motywuje nas tylko chęć oddalenia się od podzielonego politycznie obozu, czy nasze racje żywnościowe/metody pozyskiwania żywności też wzięły w łeb i po prostu musimy jakoś obejść ten problem? Jakieś inne zagrożenia?
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline