Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2013, 08:41   #12
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
Wszystkie oceny 5 na 5
A czy są oceny 0/5? Tak zapytam. Bo naprawdę przypomina mi się dowcip z komentami...


Chyba caly czas rozmijamy się w tym co usiłujemy przekazać.

Twierdzisz, JPC, że na mechanice Savege'a da się prowadzić wszystko. Ja się z tym zgadzam. Da się. Uważam, że każdą mechanikę da się zamienić na każdą inną mechanikę - to tylko zbiory cyfr powiązane matematyką i logiką.
Mój punkt widzenia jest zupełnie inny - PO CO kombinować z podmianą mechaniki? No po co?

Jako MG - jej (mechaniki) nie potrzebuję. Ci co ze mną grają w realu wiedzą, ze starcza mi jedna kość, albo nawet dłonie...
Jako Gracz - jestem na tyle sprytny, aby w kwadrans ogarnąć mechanikę (wyjątek: WH - do którego jestem uprzedzony).

To po co mam przelicza jedno na drugie i kombinować? Upraszczać, przesuwać, tworzyć cuda na kiju? No po co???

Ja nie widzę celu. I to nie ma nic wspólnego z tym, czy się da i czy uważam mechanikę Svege'a za dobrą...
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem