Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2013, 10:33   #15
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie odpowiedziałeś ciągle na pytanie po co mam wkładać dodatkową pracę w konwersję mechaniki na Savage, skoro "nawet kostka z gwiazdką wystarczy do decydowaniu o szczęściu i pechu"???
Miałem na myśli granie w takową konwersję na dobrze znanej sobie mechanice, by nie musieć uczyć/przypominać sobie innej. Nie koniecznie chodziło mi o wkładanie pracy w tworzenie własnej konwersji.

Cytat:
Więc po co ten temat? To Kapitan Oczywistość wiedział już wieki temu.
Temat założyłem dlatego ponieważ tak w temacie o settingu dark z użyciem Savega, jak i w wielu innych miejscach, nie jedna osoba zaznaczała, że Savage Worlds nie nadaje się do grania w konkretnym stylu. W Dark Wordzie padały stwierdzenia które pokazywały, że Savege nadają się głównie do gier w stylu filmów akcji, a nie mrocznych klimatów ala Zew czy WoD. Chodziło mi o jasne pokazanie, że mechanika sama w sobie daje możliwość zagrania w dowolnym stylu i nie musi to wcale wychodzić gorzej niż z oryginalną mechaniką Jeśli zaś uważacie, że temat został wyczerpany, z czym chętnie się zgodzę, to pozostaje on otwarty dla innych, by mogli się wypowiedzieć co do tego czego im w Savegach brakuje w porównaniu do innych systemów. Indoctrine pisał, że przeszkadza mu brak dużej listy skilli itp. komuś innemu może brakować czegoś innego Chciałbym poznać opinie userów w tej sprawie.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 19-07-2013 o 10:35.
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem