Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2007, 17:22   #94
Carnal Grief
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 1 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
Elf spojrzał na wróżkę. Wyglądała niczego sobie.
- Przybyłem po informacje, powiedziano mi że tutaj mogę je otrzymać - odpowiedział spokojnie Falandar. - Wiem jednak, że każda informacja ma swoją cenę... - odpiął kołnierz burgundowego płaszcza. - Chcę się dowiedzieć o pewnej wykładowczyni z Akademii Wojskowej... Czy ma wrogów, jakich i do czego są zdolni... Interesuje mnie też, czy po mieście nie krążą wieści o przybyciu kogoś z nią spokrewnionego...
Oparł ręce na stole, zajrzał w karty. Uśmiechnął się widząc leżącą w centrum rozkłady kartę 'Kochankowie'. Pochylił się nieco by spojrzeć wróżce w oczy.
- Zapłata jednak... - wciągnął nosem powietrze czując delikatny aromat perfum o kwiatowym zapachu -...zależy od ciebie. Jak mogę pomóc tobie, w zamian za twoją pomoc?
Ostatnie zdanie wypowiedział patrząc drapieżnie w oczy wróżki.
 
Carnal Grief jest offline