Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2013, 16:52   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ben był niesamowicie wkurzony, ~Miałem walczyć z pierd... blaszakami a nie niańczyć jeb... Korposów! ~ - Pomyślał

Kiedy, już zyskał pewność, co do bezpieczeństwa strzelił Japońca z liścia. Nie za mocno, ale tyle żeby go ocucić


-Wstawaj, "mycho" Korporacyjna! Koniec słodkich snów. Samolot się rozbił, goni nas robot! Potrzebuje żebyś uruchomił te swoje komputery mózgowe i powiedział mi, co z resztą grupy uderzeniowej - syknął do budzącego się Japońca

Nie mogła to być przyjemna pobudka, pochylał się nad nim wyraźnie wściekły, łysy umięśniony olbrzym cały pokryty tatuażami. Nosił białą bluzkę bez rękawów i wojskowe spodnie Khaki z wypchanymi kieszeniami

Jakby, tego było mało po skończeniu wypowiedzi wyjął z kabury pistolet odbezpieczył go i rozejrzał się zaniepokojony

Taa..., Nie sprawiał przyjaznego wrażenia.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-07-2013 o 21:33. Powód: Poprawka w nazwie spodni :P nie noszę takich to nie wiedziałem xD
Brilchan jest offline