Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2013, 18:07   #2
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 6508 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Nie wszyscy zapomnieli o tym settingu, choć faktycznie należy on do grona tych zapomnianych i mało znanych. Jest w tym świecie coś co pociąga i oczarowuje. Przemyślana i dopracowana historia, która ukształtowała ten świat. Nie typowe podejście do znanych ras. Wielka wyjątkowość postaci graczy i to już na starcie. Nie każdy wszak rodzi się mając w żyłach boską krew. Te i inne czynniki sprawiają, że to setting wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Do tego cała polityczno-ekonomiczna otoczka dodają mu jeszcze smaczku i oryginalności.
Tak się składa, że na dniach założę rekrutację do tego systemu, więc będzie się można na własnej skórze przekonać co to za cudo.
 
__________________
"Zastanawiałeś się, czemu piekło ma bram siedem i dni w tygodniu jest siedem..." Martwy Snajper
"We have such sights to show you" - Hellraiser
Pinhead jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem