Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2007, 17:46   #44
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Kolejny kompan dołączył do waszej drużyny

Ethel spojrzał po was wnikliwie wsłuchując się w każdy z waszych pomysłów.
- Może i macie kilka ciekawych idei, ale nie wiem czy uda się to wprowadzić w życie - rzekł opierająć się o swój kostur. - Od swojego człowieka dowiedziałem się dzisiaj, że jeśli Livrian dotrze do Nuln, będzie wspierany przez kilku świetnie wyszkolonych najemników wynajętych specjalnie do tego celu. Prawdopodobnie znajdzie się w tej grupie jakiś mag bitewny, który zna się doskonale na walce z nieumarłymi - spojrzał na Dal'Kazzar'a - Prawodopodobnie, gdyż tej informacji nie jestem pewny do końca... - powtórzył. - Co do ataku na trakcie, to z tego co wiemy, Livrian porusza się w eskorcie swoich łuczników a także kilku świetnych elfów-najemników. Nie wiemy jednak ilu ich dokładnie jest, wiemy jedynie że sporo...Dlatego musi to być dobrze przemyślana akcja i szybko wykonana...Nawet jeśli macie w zamiarach atak na trakcie to pomyślcie o tym, ze mają przewagę...Nawet jeśli ich zaskoczycie, może to nie trwać długo zwłaszcza że nie wiadomo ilu tak naprawdę ludzi ochrania Livriana...Poza tym Livrian jako wysoko postawiona osobistość kultu Slaanesha na pewno para się magią, jestem o tym przekonany... Może dojść do sytuacji, ze nim zajmiecie się nim, on zdoła już użyć któregoś ze swych czarów...
Ethel nagle przerwał i wyjrzał przez okno. Dojrzeliście lekki uśmiech na jego twarzy, a kilka chwil potem usłyszeliście pukanie do drzwi. Elf o białych włosach otworzył je i do pokoju wszedł dobrze zbudowany młody mężczyzna.
- To jest Thomas... Kolejny który zdecydował się wziąść udział w naszej misji...
Ethel przedstawił Thomasowi resztę drużyny, wprowadził go w temat, po czym rzucił:
- No więc jakie ostateczne ustalenia? Bo czy zaatakujecie Livriana na trakcie czy w Nuln, w obu przypadkach podejrzewam że i tak będzie ciężko...


W pierwszym poście Silvanol postaraj się opisać swojego bohatera
 
Kenshi jest offline