Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2013, 23:26   #31
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
- Panie, czy ja… czy ja śnie? – wydukał z siebie niemało zaskoczony Viktor. Choć pewnym praktycznie był, że snem to nie jest, to jakoś była to pierwsza rzecz, o jakiej pomyślał. Chyba dlatego, że tak badzo oczekiwał znaku od swego boga. Dość szybko przyjął więc, że zastała sytuacja, owym znakiem jest.

- Sen? zaśmiał się ten -Nie. To nie jest sen. Wejdźcie i ogrzejdzie sie przy ogniu. Mróz nadejdzie na dniach, wiatr jest zimny. po czym cofnął się by was przepuścić.

Jeśli nie sen, to same krakanie kruka mogło tym znakiem być. A Viktor dobrze wiedział, co taki dźwięk mógł oznaczać. Większość ludzi rzekłaby krótko… nic dobrego. Nim wykonał krok do przodu, niepewnie spojrzał po podróżujących z nim kobietach, a sam rzekł do zakapturzonego.
- Skąd zatem panie me imię znacie?- zapytał.

- Ty i ja znamy się długo. No, już już, idzcie do ognia odparł ten bo czym ruszył za drzwi rzucajac do was: -Wrócę za moment

- Przypomnieć mi to spotkanie, jest jednak bardzo ciężko – odparł Viktor.

-Nie powiedziałem że się spotkaliśmy...lecz zę się znamy usłyszałeś jeszcze gdy rozpływał sie w ciemności na zewnątrz.

- Nie wiem – szepnął Viktor, po czym spojrzał na dziewczyny. Jak zwykł, nic więcej nie dodał i trudno było określić, o co dokładniej mu chodziło.
 
AJT jest offline