Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2013, 10:56   #65
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
PICIE MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ BRAWUROWE!



Z ciekawości przeglądałem sieć w poszukiwaniu nowych materiałów do Savega. Znalazło się ich trochę jak zwykle, ale trochę zajmie mi wrzucenie ich tutaj. Jednak natrafiłem na coś co nie mogło czekać. Któż nie lubi od czasu do czasu w swojej sesji napić się mocniejszego drinka Jeden z fanów stworzył bardzo fajne reguły dla picia konkretnych trunków i powiązanych z tym elementów do Savage Worlds. Materiał zawiera między innymi nowe przewagi i zawady dla lubujących się w trunkach, specjalne zasady z tym związane, czy chociażby bonusy i kary jakie zapewnia konkretny alkohol w kwesti rozstrzygania trzeźwości. Wszystko zaś okraszone ciekawymi grafikami Zapraszam serdecznie do czytania:

https://docs.google.com/file/d/0B3g3...it?usp=sharing

Ps.AJT Twój krasnolud za pewne ucieszył by się z takiego dodatku

PS2.Polecam oglądać po pobraniu na dysk bo w przeglądarce jak zauważyłem często pdfy mają zniekształcone kolory. Chyba, że to tylko u mnie tak jest
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 20-07-2013 o 11:07.
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem