Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2013, 15:40   #75
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Wszystko zostanie rozliczone! Niech pomyślę... Okay, z radością uznaję wszystkie wasze pokrętne usprawiedliwienia dając benefit of the doubt nawet jak mnie w bambuko robicie

A tak bardziej serio, to mi tez nie chce się was pilnować. Wiem, że jak się sesja luzuje na terminach to pierwszy gwoźdź do trumny a rozwiązłość jest zaraźliwa między graczami i przechodzi potem na MG. :P Dlatego taki nacisk kładę, żeby nawet jak czasu nie ma na pisanie, to żeby mi o tym powiedzieć i sypnąć deklaracjami, żeby sesja szła do przodu. Nawet jak coś wypadnie w ostatniej chwili to się nie szczypać tylko pisać o tym. O ile nie będzie to chroniczne zatwardzenie postów, to nie widzę żadnego problemu. Dla mnie najważniejsze są decyzje do gry, działanie postaci a jak jest to w formie pięknego posta to tylko serce mi rośnie niepomiernie!


Mniej bym zwracał uwagę na to, gdybym miał czasu więcej. Od następnej kolejki (nie tej the one after next, ale najbliższej heh ) wasz termin to będzie koniec soboty. Choćby się srało i waliło, to chce mieć albo posta albo informację o jego braku i jakieś tam deklaracje. Wcinająca taki komunikat amba, którą da się gracz wyłgać usprawiedliwiająco na tyle, abym uwierzył, będzie wyjątkiem od tej reguły.

Oczywiście Rudi gra dalej a Szarlej nie schodzi do szatni, skoro to tylko (asysta!) niecna manipulacja anomalii biednym Lechem! (wiem z którą sesją Ci się pomerdało Lechu, bo też tam gram )

Cieszę się, że się wyjaśniło. Twardogłowy nie jestem, żeby nie widzieć po waszym świętym oburzeniu, to była seria niefortunnych zdarzeń. Po naradzie z sędziami liniowymi i obejrzeniu zapisu z kamer wszystko wraca do normy. :P

Jedziemy dalej.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline