Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2013, 17:59   #198
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Dobry pomysł z tym odsunięciem się. Co do reakcji tutejszych szyszek, bo faktycznie macie teraz nie za wesołą sytuację: Steele naprawdę próbuje panować nad Bestią i nie lubi rozwiązań typowo kopiących w drzwi, ale nie zaskoczę was, jeśli powiem, że ciężko mu to teraz idzie ; książę zmienia nastrój przeciętnie co dwa własne zdania, więc nie będzie wielkim deus ex machina, jeśli nagle wpadnie w bardziej stanowczy ton (i to jedyna pewna rzecz, jeśli chodzi o takich... no... Świrów); Tremere zasadniczo lubi sytuacje, w których Steele ma kłopoty, więc na razie jest bardziej niż mniej przychylny wobec wszystkich zabawnych nie-Tzimisce (sorry, Gabor). Co do tak wdzięcznie określonej ,,psiarni", w pomieszczeniu jest tylko jeden jej członek, który obecnie jest zirytowany, a może i nawet wściekły. Wiecie, dlaczego?

Przy okazji, w przyszłym tygodniu (dokładnie w środę) wyjeżdżam w miejsce, w którym nie będę miała jak dostać się do internetu, i zostanę tam jakieś dziesięć dni. Nie wiem, jak ja przeżyję tę rozłąkę, ale bardziej istotne jest to, że z następnym moim odpisem będziecie musieli poczekać, póki nie wrócę. A to oznacza, że sesja będzie musiała poczekać od 24.07 do z grubsza 3.08. Oczywiście mogę was poprosić, że jak już wrócę, będziecie na mnie nadal czekać? No wiecie, o co chodzi. Sesję potrafi zabić trzydniowe spóźnienie w kluczowym momencie, a co dopiero taaaka przerwa. Naprawdę nie mam jak przełożyć wyjazdu, ale jeśli coś koło trzeciego sierpnia będziecie gotowi kontynuować sesję, to byłoby doprawdy cudownie.

Mój odpis krótki i niezbyt treściwy, ot, mała reakcja na działania Fernisulfra. Jak tak się przyjrzeć, to jest rozmowa, więc możemy to znowu rozegrać na docu lub poprzestawać na krótkich reakcjach.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.

Ostatnio edytowane przez Irregular : 21-07-2013 o 18:27.
Irregular jest offline