Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2013, 15:54   #33
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Andy stał moment ogłupiały zdając sprawę co się stało. Schował rewolwer i sięgnął do podręcznej torby.

- Zaraz cię opatrzę. - rzucił Wierzbowsky - Weź tam połóż się dalej od tych drzwi.

Starzec wyglądał na zakłopotanego, ale skupiając się na opatrywaniu towarzysza mógł to ukryć pod maską determinacji.

- W pomieszczeniu jest zaśniedziały sprzęt medyczny i jakiś zmumifikowany trup. - rzekł rzeczowo Andy - Musiał się jakiś obłok halunnów unosić czy czegoś, bo widziałem na początku tam lśniący kibel pełen jajogłowych, którzy gadali do mnie. Chciałem ich załatwić i zasadziłem się na nich. Wtedy ty wylazłeś z tamtych drzwi.

Starzec wyjął pakiet medyczny i zaczął opatrywać ranę.

- Sorry, chłopie, wynagrodzę ci to jakimś niezłym gamblem. Będzie trzeba przy dalszej eksploracji włożyć namordniki

Kiedy Andy skończy wyjmie swoją maskę przeciwgazową i nałoży ją na twarz po czym dokładnie obejrzy pomieszczenie do którego otworzył drzwi.
 
Stalowy jest offline