Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2013, 23:53   #14
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ren zamarł w niemal zupełnym bezruchu. Otaksował chłopaka spojrzeniem. Najchętniej by go zabił, żeby nie zostawiać świadków. Ale nie mógł przecież zamordować niewinnego dziecka w jego własnym domu. Cesarz by mu tego nigdy nie darował. Przyklęknął na jedno kolano i popatrzył w oczy chłopcu.
- Nie przyszedłem Cię zabijać. Przyszedłem sprawdzić, jak się czujesz - powiedział. - Dlaczego się boisz? Jeśli widziałeś coś dziwnego przez okno, możesz mi śmiało o tym powiedzieć. Ja Cię nie skrzywdzę.
Słowa "ja nic nie widziałem" ewidentnie świadczyły o tym, że owszem widział. Dlatego Ren miał zamiar dowiedzieć się wszystkiego. Oczywiście przy pomocy łagodnej perswazji. Cały czas nasłuchiwał, czy ktoś nie nadchodzi.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline