Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2013, 08:16   #80
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Szarlej Zobacz post
Mam jednak pewien problem, nie dam rady do piątku dać posta bo z powodu zawirowań studyjnych za dwie godziny jadę do Gdyni i wracam w piątek w nocy. Na docka mogę wchodzić z telefonu ale posta tak nie napiszę. Dałoby przedłużyć termin do soboty do 15?
Nie musisz się o to martwić. Pojawiły się posty AJT i Kerma, które zamknęły to co blokowało przeprowadzenie akcji i pchnęły kilka spraw do przodu i mój post będzie o wjeździe na chatę, ale dopiero w piątek w nocy lub w sobotę. Także luzik. W międzyczasie kto chce może popisać na docsie. Póki co powiedzmy, że posta już od nikogo nie wymagam na tę kolejkę, choć będą mile widziane.

Ta kolejka trochę się rozlazła, ale warto tym razem przymknąć oko, bo wątek Millera zaskoczył przynajmniej mnie rozwojem wydarzeń i dał sporo radochy.
Gotte dostanie choróbsko psychiczne za Punkty Obłędu, chyba, że masz AJT jakieś szczególne preferencje, to pisz na PW. Ja tam wolałbym losowe

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 25-07-2013 o 08:20.
Campo Viejo jest offline