Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2013, 21:35   #6
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Stworzyłem wojownika. Jakby coś było nie tak z kartą to daj znać to poprawię. Dodałem do świata gry areny walk, nie używałem nazw planet, ale jeżeli to jest konieczne to moja postać pochodzi z Matrioszki, potem przez 2-3 miesiące był na jednej z planet Królestwa Niebieskiego, a teraz przez rok z hakiem był na innej. Jakby coś było trzeba więcej opisać to nie ma problemu. Oczywiście zapomniałem ekwipunku, więc biorę:

100 kredytów plus broń przyboczna i kamizelka z elastynu

Choć w sumie nie znam ceny tej kamizelki, więc mam nadzieję, że to jest opłacalne. No i wynika z tego, że tekst o zarobieniu szmalu przez moją postać z historii postaci można przerobić na "zarobił szmal i go przepił, wydał na koks, dziwki, lasery, bajery"
 
Anonim jest offline