Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2013, 17:04   #50
AdiVeB!
 
AdiVeB!'s Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB! nie jest za bardzo znanyAdiVeB! nie jest za bardzo znanyAdiVeB! nie jest za bardzo znanyAdiVeB! nie jest za bardzo znany
Winchester zerknął na dziewczynę i strzelił karkiem w ramach przeciągnięcia się :
- Spokojnie... wyglądałem gorzej, obecnie jestem i tak dwa razy przydatniejszy w walce niż on - machnął łbem z krzywym uśmiechem w stronę Andy'ego - Ale masz rację, pójdzmy po tego wesołka... chłopaki dadzą sobie radę sami a wy... myślę że wam się przydam.

Dean znów przyłożył kuszę do ramienia i zaczął się bacznie rozglądać na boki szukając tym razem jakichkolwiek śladów "bawiącego się w chowanego". Co chwilę jednak zerkał na tę nieszczęsną dziure w suficie. Po szybkiej lustracji otoczenia rzucił tylko do reszty:
- Tylko cicho... bez zbędnego gadania, pójdę pierwszy. Przyda nam się efekt zaskoczenia... a jak ktoś ma ciężką stopę to trzymać się z tyłu... aha... i miejcie na oku ściany... - ruszył powolnym korkiem w stronę wskazaną mu przez Lucy. Nie chciał im szefować... jakoś tak wyszło że chwycił lejce... po dziwnej akcji z Andy'm traper przestał mu ufać, jeśli chodzi o Grześka to ewidentnie nie podobał mu się jego ryj... źle mu z oczy patrzy. No i została Lucy... ona była dla niego największą tajemnicą tej wycieczki... nie wiedział o niej nic... Dean miał nadzieję że wszystkim podoba się plan i się chociaż chwilowo podporządkują.

Jeśli nic nie wyniknie i nikt nie będzie miał o nic pretensji. To proszę najpierw o test tropienia i czujności ( tym razem pod kątem rozpoznania gdzie sie chowa "wesołek" ). Po czym oczywiście jak zwykle Winchester ( to już chyba oficjalna ksywa jego :P ) skrada się badając teren co chwilę rozglądając się na wszystkie boki. Latarkę ma przymocowaną do szyny przy kuszy i nie zapomina o patrzeniu na sufit!

Dla przypomnienia: Pitbull, Cień 2x oraz jakby coś zdecydowało się jednak zaatakować to Błysk żeby uniknąć.
 

Ostatnio edytowane przez AdiVeB! : 26-07-2013 o 17:10.
AdiVeB! jest offline