Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2013, 17:48   #268
Spaiker
 
Spaiker's Avatar
 
Reputacja: 1 Spaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwu
Ostatnio obejrzałem parę ciekawych anime, choć nie wiadomo czemu dawno tego nie robiłem.

Niechronologicznie (bo nie pamiętam które było pierwsze) oglądałem Tonari no Kaibutsukun szczerze nie mam pojęcia dlaczego wybrałem to, szukałem jakiegoś romansu i tak oto wyskoczyło to. Ale okazało się naprawdę ciekawe, przede wszystkim bardzo często śmieszne a i główny bohater w moim typie.

Kolejne to Kokoro Connect które oglądałem jakiś czas temu ale jest naprawdę genialne i zapadło mi w pamięci, dobrze wspominam bohaterów jak i fabułę. Anime było interesujące i wciągające do samego końca a różne wariacje paranormalnych zjawisk nie były nużące jak się mogło z początku wydawać.

Drugi tytuł który już jakiś czas temu obejrzałem a nadal dobrze wspominam to Accel World który odbywa się w przyszłości genialnego Sword Art Online, a za pomocą ulepszonej technologi z SoA bohaterowie znów przenoszą się w wirtualny świat. Tym razem jest to o tyle ciekawsze że przeplata się i oddziałuję na świat realny.

Ostatnim które skończyłem niedawno jest My youth romantic comedy is wrong as I expected YAHARI ORE NO SEISHUN LOVE COME WA MACHIGATTEIRU które ponownie wyskoczyło gdy szukałem romansu. Ciekawie się oglądało poczynania szkolnego kółka pomocy społecznej i dwóch aspołecznych z trzech członków tego nietypowego klubu. To polubiłem chyba dlatego że dość dobrze utożsamiałem się z bohaterami

Aktualnie nadawane które oglądam to Attack on Titan i Bakuman ale te dwie ocenie sobie jak się skończą, zakończenia są ważne
 
__________________
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
On a long enough time line, the survival rate for everyone drops to zero.
Spaiker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem