Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2013, 09:34   #6
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Indoctrine Zobacz post
Jest setting darmowy do Savage Worlds w podobnym klimacie - Mini War (brał udział w konkursie Rzut na Inicjatywę).

Link
Ciekawe, ale to jakbyś napisał, że w podobnym klimacie są Gasnące Słońca i Forgotten Realms, bo w tym i tym można grać ludźmi przeczytałem całe, fajne, ale zupełnie nie przydatne do Plastikowych Żołnierzyków. PŻ nie jest grą fabularną, a taktyczną, która nie potrzebuje MG, a jedynie dwóch lub więcej graczy w zależności od wielkości i ułożenia planszy. Plansze niedługo zaprezentuję.

Spaiker - oficer to taka główna postać gracza - w przeciwieństwie do zwykłych żołnierzyków zawsze się odradza i jego płytki nie da się ukraść. To czyni go wyjątkowym. Oczywiście, tak jak wcześniej pisałem, twoje uwagi odnośnie oficera są cenne i ogarnę to w najbliższym czasie.

To co przedstawiłem zakłada małe walki - 2 (oficer plus żołnierzyk) na 2, a najwyżej 4 na 4. Jak dopracuję to założę rekrutację to może znajdę kogoś kto by chciał przetestować system. Jak już pisałem gra nie wymaga MG, więc wystarczy druga osoba i jazda.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem