Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2013, 16:51   #40
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tomek jechał zaniepokojony - Jakoś tu pusto, myślicie, że to "mikołajek" ich porwał, jako zakładników? A może odstrasza turystów jakimś falami

Sam już nie wiedział czy mówi z sensem czy gada głupoty ~Foczki mnie uspokoją są uroczę~

Rzeczywiście ta, którą wybrał robot na ich posłańca była śliczna , chociaż wątpił żeby zrobił to świadomie


[MEDIA]http://www.sp12.miasto.zgierz.pl/unia/hhania6b/images/foka%20szara.jpg[/MEDIA]

- To musi być Wisła, Vistula po angielsku. Przepływa przez środek kraju, ma swoje źródło w górach Baranich o ile dobrze pamiętam - poinformował pozostałych, choć nie był pewien czy czegoś nie pomieszał, bo orłem z Geografii to on nigdy nie był


Następnie przeszedł do kwestii prawdziwie istotnej

- Nie możemy mu oddać pojemnika! Przecież widzieliśmy przyszłość, jeżeli mu oddamy to zrobi coś dużo gorszego niż wysuszenie Wisły! A nie moglibyśmy zbudować w TARDISIE jakiegoś pulsatora EMP albo karabinu laserowego, którym moglibyśmy pozbyć się tego robota ? - Zaproponował

- Właściwie, czym jest nasz przeciwnik Cyborgiem? Konstruktem? Automatonem? Zresztą nieważne..., Wydaje mi się, że z całą tą technologią, którą masz na statku powinniśmy być wstanie znaleźć albo zbudować coś, co go powstrzyma


- A może warto by poprosić o pomoc władzę ? Nie wiem może na przykład GROM ? To taki tutejszy SWAT może udało by się ich przekonać że Mikołaj to terrorysta ? Bo w sumie jest terrorystom
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 27-07-2013 o 23:27.
Brilchan jest offline