Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2013, 17:27   #12
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
OK, małe zsumowanie pomysłów:
1. Spaiker - kopanie okopów dobre, myślę też nad plastikowymi "workami z piaskiem"
2. Radagast - z małą ilością żołnierzyków już zostało przetestowane i było dobre. Wtedy jednak nie było płytek, więc nie dało się zabrać komuś żołnierzyka. 2 armistów dało się odnowić po ich śmierci w bazie za odpowiednią cenę. Masz rację, że z płytkami zmienia to postać rzeczy.
3. Autumm - wyrzutnia tak, miny nie. Miny nie, bo w tej grze nie ma MG - więc kto obiektywny by wiedział gdzie jest "niewidzialna mina"? Ogólnie przy wprowadzeniu pojazdów mogłaby być taka mina, która wymagałaby zatrzymania, wyjścia z pojazdu i dezaktywowania przez piechura.
4. Autumm - poruszanie się w innych pozycjach niż stojąc nie jest złym pomysłem. Po prostu wymaga stworzenia drzewka rozwoju co dla prostoty aktualnie nie ma.
5. Radagast - plecak radiooperatora i motyw z samolotem dobry. Helikopter to niestety wyższa para kaloszy, więc mogłoby to być co najwyżej jako zasady opcjonalne, czy coś w tym stylu.
6. Spaiker - dodałbym jeepa. To ciekawy i prosty pomysł, gdyby plansze były większe niż początkowo planowałem.
7. Agape - bardzo dobry pomysł z formami. Co do przetapiania martwych też nieźle (choć już ciężej do wprowadzenia), przy okazji wpadłem na pomysł z barwnikiem. Medyk mógłby być postacią, która zamiast broni nosiłaby przetapiarkę pozwalajacą na stapianie dziur u sojuszniczych jednostek (nie tylko u żołnierzyków, ale i jeepa).

Także...
1. Płytki do wyrzucenia, gdy walka na małą skalę.
2. Dodać narzędzia: przetapiarka, plecak radiooperatora
3. Dodać jednostki: jeep, worki z piaskiem
4. Dodać umiejętności: budowa worków z piaskiem, budowa jeepa
5. W przypadku większej ilości żołnierzyków dodać formy do wytapiania ich.
6. Dodać zasady opcjonalne: okopy (nowy teren, narzędzie: szpadel, umiejętność: kopanie okopów)
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem