Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2013, 02:22   #42
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nie podobała mu się cała ta sytuacja. Robot pewnie porwie Doktora i zażąda od nich zwrotu pudła. O angliku można było powiedzieć wiele, ale nie wyglądało na to żeby mógł sobie poradzić z robotem


Ale co niby miałby zrobić Tomek? W przeciwieństwie do sytuacji z Krakowa nie miał tu żadnej siły rozpędu ani możliwości manewrowania, przeciwnik wiedział również, że nie musi bać się wody, więc i ta sztuczka odpadała

- HEJ! Ty durny Błaszaku! Zostaw Doktora w spokoju! Ja mam prawdziwą skrzynie jak ją chcesz musisz mnie złapać - Krzyknął zrozpaczony brakiem lepszego pomysłu i zamachał atrapom nad głową w nadziej, że odwróci uwagę Mikołaja od miłego kosmity
 
Brilchan jest offline