Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2013, 02:29   #13
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Nie mam wiele do dodania poza tym, że pomysł mi się bardzo podoba i chętnie bym w to zagrał. Anonimie, przewiduję wielu chętnych, więc może rekrutacja powinna przyjąć formę turnieju?

Z komentarzy, które mam:
1) Lubię pomysły innych, ale osobiście chciałbym zagrać najpierw w czystą wersję.
2) Czy formy Agape to jednak nie jest prawie zupełnie to samo, co płytki? Płytki też mają własne atrybuty, które możesz zwiększać, i też da się je skraść wrogowi. Jaka jest faktyczna różnica?
3) Anonimie, może coś przegapiłem, ale nie widzę informacji o tym, ile punktów do wydania na atrybuty mają normalne żołnierzyki oraz ile plastiku kosztuje stworzenie nowego. Poza tym co z bronią poległych? Da się ją zabrać? Gdy podnosisz atrybuty żołnierzyków, czy zmiana dotyczy pojedynczej płytki, czy też wszystkich podległych ci jednostek (bazowej płytki)?

PS. Rezerwuję Czerwoną Zarazę!
PS2. Jasna cholera, ctrl+w to, w chromie przynajmniej, skrót do zamknięcia aktualnej karty. Właśnie się o tym dowiedziałem...
 
Yzurmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem