Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2007, 15:11   #3
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Ja mogę powiedzieć jedną rzecz-gambling w świecie postnuklearnym jest poprostu realny. Waluta to już ułatwienie, które dany Mg może wprowadzić, bądź nie..
Ja osobiście opowiadam się za wprowadzniem tak owej, gdyż ona załatwia sprawę testów w stylu :

-Dobra to ja Ci za to dam to..
-No fajnie, chętnie, tylko nie mam gdzie tego zapakowac..

Faktycznie określenie tej danej waluty.. Staje się problemem.. Ale samo założenie jej istnienia i niedomówienie tego do końca nie jest niczym złym..

Tak też da się grać A przecież o dobrą zabawę w sesji chodzi, a nie o wielogodzinne rozpatrywanie możliwości, które mogły by być realnie wprowadzone w danym świecie..

Heh.. Mam powoli takie nieprzyjemne wrażenie, że coraz mniej osób chce się bawić na sesjach, a coraz więcej robi z nich wyścig szczurów.. :/
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem