Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2013, 23:14   #16
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Spokojnie, Herman. Greedowcy powiedzieli, że masz potrzebne mi informacje jestem gotów zapłacić - Pokazał rozmówcy kilka banknotów na tyle dużo żeby nie poczuł się urażony, ale na tyle mało żeby nie wyrzucać pieniędzy

Na widok kasy stał się nieco bardziej przyjazny, ale wciąż nieufny - Dobra, o co chodzi ? - warknął

Samuel podszedł nieco bliżej - Potrzebuję, informacji na temat gangu Chimer. Ich znakiem są trzy równoległe blizny na ramieniu podobno siedzisz w tym środowisku, więc miałem nadzieje, że nieco rozjaśnisz mi sytuacje

Psowaty przez chwilę się wystraszył, ale potem skinął głową i przeszedł do konkretów - To symbol "Bractwa Bestii" założył je Syk dawny człowiek szefa twoich kumpli, znaczy się Greeda. Twierdzi, że Chimery są kolejnym krokiem w ewolucji człowieka i chcę odtworzyć ten proces-

- A co ty o tym wszystkim sądzisz ?

- Wojsko otworzyła około 500 ludzkich chimer, z tym, że tylko połowa jest funkcjonalna. Nasze umiejętności z pewnością bywają przydatne, ale nie życzyłbym nikomu tego cierpienia - wyjaśnił

- Syk to naprawdę porządny gość nie wiem, co mu strzeliło do głowy - dodał

Alchemik dał psowatemu obiecane pieniądze i pożegnawszy się ruszył z powrotem do Devil's nest.


Był wściekły, że musi łazić w kółko, ale potrzebował danych na temat Syka z pierwszej ręki
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-07-2013 o 12:24.
Brilchan jest offline