Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2013, 07:25   #34
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Obce zwróciła mi uwagę, że nie napisałem nic na temat terminów, ani podsumowania tury, jak to mam w zwyczaju

Faktycznie. Upały nie wpływają dobrze na moją krasnoludzką naturę, bo nie napisałem.

Już naprawiam ten błąd.

Obce - ze względu na ułożenie się wydarzeń Ty kolejkę odpuścisz (powody między innymi osobiste, związane z terminami o których mi pisałaś, ale też dlatego, iż Jonasz "wymiękł". Co do deklaracji z PW myślałem, że dogadujesz to z Campo Viejo Moja omyłka. Wymaga to niestety łańcuszka - ty do mnie - ja do Campo - Campo do mnie - ja do Ciebie - jak widzę, bo ja naprawdę nie mam pojęcia jako MG co Praha ma na kompie.

Reszta - działamy na GG docku w tej turze.

Fajnie by było, byśmy do 5 sierpnia wyrobili się z kolejką, to bym Wam jeszcze 5 dał odpowiedź (bardzo ważny termin godzinowy). Ja od 6 do 12 - 13 wybywam z domu i raczej nie będę miał dostępu do neta, więc może być różnie z odpisywaniem. Będę miał urlop od LI na 90%. Więc tą turę chciałbym zamknąć przed moim wyjazdem, a kolejną już pociągnąć po powrocie.

To chyba tyle.
 
Armiel jest offline