Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2013, 19:36   #12
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Test przekonywania Mikhaił d20=16 porażka

Schwartz w odpowiedzi na pomysł przebrania się za brygadiera zrobił minę, jakby ktoś strzelił go w twarz szpadlem. Najwyraźniej abstrakcyjność samej idei choćby chwilowego nie-przebywania w garniturze zupełnie go zszokowała.
- Przebrać się? - pokręcił stanowczo głową i pokiwał palcem. - O nie, nie nie, panie Potemkin. Obawiam się, że to zupełnie i całkowicie wykluczone. Jestem urzędnikiem renomowanej międzynarodowej organizacji... - kontynuował rozgorączkowany coraz wyższym głosem. - ...tego typu strój zdecydowanie nie współgrałby z powagą mej funkcji i byłby obrazą dla idei, które ta reprezentuje!
Potrzebował dobrej chwili, by pozbierać znów myśli i dokonać odpowiednich obliczeń.
- Mogę zaoferować 550 kredytów - odpowiedział w końcu Patrickowi, gdy ten pytał o dostępne fundusze.

- Co zaś tyczy się broni... - zwrócił się do ostatniego z rozmówców. -... panie... wydaję mi się, że nie podał nam pan swojego nazwiska... - spojrzał zachęcająco na młodego mężczyznę. - Obawiam się, że byłoby to niezgodne z tutejszym prawem. Poza tym wymagałoby bym wyjawił moją funkcję przedstawicielom zarządu tej stacji, czego do tej pory jeszcze nie uczyniłem w obawie przed mataczeniem

Mimowolnie zerknął ku zegarowi i nagle cała jego koncentracja i racjonalizm gdzieś uleciały. Dłonie leżące na blacie zaczęły się wyraźnie trząść. Była 18:17.
- Może mógłbym... przenieść się do pana kwatery? - zapytał z nadzieją wyznaczonego mu do ochrony Denny'ego. - W końcu jeden ze spiskowców zapewne nadal przebywa na tej stacji...
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 31-07-2013 o 19:41.
Tadeus jest offline