Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2013, 08:41   #105
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
Warren zupełnie nie był zdziwiony zaistniałą sytuacją. Co raz to ktoś z kompanii jest ciężko ranny, ciągle wynoszą się dumą i innymi tego typu rzeczami, a teraz jeszcze dzieciak uciekł.

Wiedziałem, że tak się stanie. Wiedziałem, że ten smarkacz ucieknie. I wiecie co ? Nie zdziwiłbym się jakby niedługo zaatakowała nas armia dzikusów z tych stron. Pozbyć się swojego nie mieliście skrupułów, ale obcego dzieciaka, który może mieć moce większe od tego naszego Ulricha to już oszczędzić trzeba. A idźcie wy ...

Valdred był bardzo oburzony, momentami miał nawet ochotę wyjawić swoje sekrety ale trzymał język na wodzy.

- A ty krasnoludzie dokąd idziesz? Lepiej nie zapuszczaj się za daleko, nie mam ochoty babrać się z jeszcze jednym trupem.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline