Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2013, 20:23   #23
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
- Szkoda słów... dla nich tylko zysk w głowie cholerni kapitaliści, z ludźmi się nie liczą.. - odparł na próbę zaczepki. Wszystko zdawało się iść dobrze. Cóż, do momentu kiedy jeden ze starszych... Ile razy będzie musiał przez to przechodzić? Ta wojna zbyt wiele wszystkich kosztowała i po co ona w ogóle była?

Westchnął ciężko i spojrzał na górnika ze spokojem i bólem. Współczuł mu, współczuł też sobie. Nonsens wojny która jeszcze trwała w sercach ludzi. Jakie to miało znaczenie?
- Wojna zabrała mi dziadka, a ojca.. prawie nie pamiętam. Ta wojna zniszczyła nas wszystkich, przyjacielu. Morderstwa, grabieże, gwałty.. Wszyscy straciliśmy bliskich. Nie pomścisz ich gniewem, nienawiścią. Chcesz być tacy jak oni? Chcesz bym ja był jak ci co rozstrzelali mi dziadka, co zrobili z babką? To nie ma sensu.. Jesteśmy tu, razem równie wyruchani przez te kapitalistyczne świnie, nie ważne czy Sojuszu, czy Zaibatsu, czy Unii. Nie różnimy się tak bardzo. My nie chcieliśmy tej wojny, tylko ci kurwa na stołkach, a wojna? Wojna wyciąga z ludzi najgorsze, po co ona? - Mechanik był zmęczony, czuć to było wyraźnie w jego głosie. Zmęczony wojną, tą co była, tą co może być, nienawiścią i uprzedzeniami, ludzką głupotą i naiwnością. Był zmęczony i chciał się napić.

- Mam dość tego bólu wojny.. dość tych cholerny garniturkowców.. i chce się kurwa napić. Napije się pan ze mną?
 
Dhratlach jest offline