Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2013, 21:58   #105
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
Na wieść, że Deogwyn wyrusza razem z nimi, Izaakesz bardzo się ucieszył. Być może był naiwny ale ufał dawnemu słudze Gadera. Orfeusz choć dość ekscentryczny, też nie wydawał się mieć złych zamiarów. Podarunek jaki sprawił uchodźcom z Haven, zrobił na elfie dobre wrażenie. Odebrał prezent z wdzięcznością. Wyciągnął pusty flakonik po zużytej miksturze Kociej Zwinności ze swojego pasa na mikstury, a w jej miejsce włożył żółtą wybuchową substancję. Kagonesti rozglądał się jeszcze chwilę po pułkach z eliksirami jednak kiedy sięgną ręką do swojego mieszka na monety uświadomił sobie, że nie ma przy sobie ani grosza. Rzadko kiedy potrzebował pieniędzy i nie zwracał uwagi na dobra materialne. Wszystkiego czego potrzebował zapewniała mu matka natura. Prawie wszystkiego...

-Waleczna Sereno. - Elf zagadnął rycerz kiedy już wyszli z pracowni alchemika. -Nie sądziłem, że kobieta z ludzkiej rasy mogła obrać taką ścieżkę. Ścieżkę miecza i krwi. Twoja zbroja... Imponująca ale szczerze przyznam, że nie mam pojęcia jak w tym można walczyć. Chociaż w bezpośredniej walce może być przydatne... Widzisz, ja osobiście wolę jednak zasypywać przeciwników strzałami...- Kiedy mijali właśnie sklep z asortymentem żołnierskim, Izaakesz zapytał beztrosko wojowniczkę. -Czy nie pożyczyłabyś mi kilka sztuk złota? Potrzebuję uzupełnić zapas strzał.

Po wejściu do lochów tropiciel oznajmił, że będzie pilnował tyłów. Ewidentnie to nie było jego środowisko jednak mimo to nie marudził. Wyciągnął swój magiczny łuk i lekko stąpając po kamiennej posadzce ruszył w ślady kompanów.
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein
Gerappa92 jest offline