Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2013, 12:14   #203
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Mi też się tak wydawało, więc książę dostał nagłego ataku normalności nieco wcześniej, niż planowałam. Malkavianie też mogą czasem mówić z sensem, zwłaszcza jeśli nikt nie wie dokładnie, na jaką psychiczną przypadłość cierpią. No, to proszę jakoś reagować - jakby to jasno nie wynikało, książę nie może się doczekać, aż jego podwładni wykonają polecenia, a nie, aż wy stamtąd wyjdziecie. Nie wiem (to znaczy w języku MG ,,wiem, ale nie powiem" ), ile ta normalność potrwa, korzystajcie, póki możecie.

I błagam, Smirrnov, niech twój bohater nie rzuca się z bronią na Steele'a albo Morgana, dobrze? Doceniam odgrywanie, nawet jeśli prowadzi do trudnych sytuacji, ale to nie jest ta scena, w której wszyscy znajdują się w centrum jatki. Bez przesady, jeśli można prosić. Z góry dziękuję i obiecuję, że więcej nie będę się zanadto wtrącać do tego, co te wasze biedne wampirki wyczyniają Może trudno wam w to uwierzyć, ale ja naprawdę nie należę do zabijających od razu wszystkie postaci graczy. Ja najpierw ostrzegam.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline