Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2013, 19:21   #38
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Oki doki ludziska Przypominam że od jutra przez kilka dni nie będzie mnie na LI. Z tego też powodu sesja "ma urlop" - niedługi urlop.

Jak wrócę, to dam znać jak działamy dalej.

Co do dzisiejszego posta, postaram się go dać, jak obiecałem, ale ... niestety ... niedługo zaczynam akcję "pakowanie", a pakowanie całej rodziny troszkę zajmie czasu. Mam nadzieję, że uda mi się jednak znaleźć czas i napisać co trzeba. Gdyby się jednak nie udało ... nie bijcie.

W każdym razie, siądę do niego, jak tylko dam radę

EDIT:

Post jest - niezbyt długi i niezbyt dużo wnoszący do sesji, ale jest. Macie możliwość przemyśleć, co dalej. Grupy - jeśli chcą, mogą sobie porozmawiać w swoim gronie - tzn: Ortega, Ksiądz i Jonasz - jedna grupa, Praha, Torch i Blondas - druga grupa.

Od razu mówię, że jakiekolwiek próby nawoływań nie dają rezultatu. Krzyki powodują jednak, że do odgłosów już opisanych dochodzą jakieś odległe zawodzenia, jękliwe pół - zwierzęce wycia, jakby usłyszał je ktoś niepowołany.

Reszta ustaleń niestety, jak już wrócę z odpoczynku letniego.

Pozdrawiam Was i działajcie ile się da beze mnie.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 05-08-2013 o 21:38.
Armiel jest offline