Wątek: Londyn 2005
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2007, 21:49   #218
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
- to coś z jej przeszłością. Wiem że kiedyś byłą z jakimś "nickiem"- wywrócił oczyma do góry nogami - chyba zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Czemu ona wzięła Cie za niego?- nie wiem. Wiem, że jest uważana, nie bezpodstawnie zresztą za urodziwą. Wielu Ci mogło pozazdrościć jej towarzystwa i kłopotów to raczej możesz się spodziewać z rąk oszalałych adoratorów - mścicieli tej famme fatale okradzionej ze zmysłów- rozbawiona przez chwile mina aktora stężała, jakby cień złej myśli przemknął przez jego skołowany umysł. Nikt nie wiedział co kryje się w zakamarkach szalonych, nieobliczalnych umysłów Malkavian. Choć ten wydawał się być w miarę normalny.
Erick nagle walnął:
- strzelimy se setke jakiegoś śmiertelnika i pójdziemy zobaczyć Twoje rękopisy ?- spojrzał na Nicka uśmiechając się rozbrajająco
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline