Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2013, 08:19   #52
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
- A co ja takiego zrobiłem? - zapytał oburzony przeszukaniem Xavier - Jechałem sobie najnormalniej w świecie, a tu nagle syreny. To stanąłem. A wy panowie do mnie pd razu z bronią. Pierwsze słyszę, aby zły stan pojazdu upoważniał do użycia broni. Stąpa pan po cienkim gruncie. Rasizm to poważny zarzut, który może przekreślić tak pięknie rozpoczętą karierę w policji.
Larry słuchając słów Xaviera wyjął telefon zrobił zdjęcie i chciał zacząć nagrywać. Telefon wypadł mu jednak z dłoni, gdy zobaczył co się dzieje.

Xavier nagle obrócił się błyskawicznie, wyprowadzając jednocześnie potężny cios. Wylądował on na skroni zaskoczonego kompletnie Toma. Policjant zachwiał się i w tym momencie Meksykanin chwycił go pewnie ramieniem za szyję i przydusił.
Larry ponownie wymierzył w tajemniczego kierowcę, ale było już za późno. Ten zabrał broń Toma z kabury i przycisnął mu go skroni.
- Dobra kolego! - krzyknął w stronę drugiego policjanta - Rzuć tą pukawkę i kładź się twarzą do ziemi, bo inaczej mózg twojego kumpla wyląduje na ulicy.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline