Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2007, 00:41   #26
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
A ja tak siÄ™ odezwÄ™, bo mi siÄ™ nudzi.

Rhamono W którym miejscu moja postaci jest przegięta?

Junior Mnie twoje dołączenie nie przeszkadza jako gracz graczowi. Bardziej chodzi o sposób w jaki się o tym dowiedziałem. A i jeżeli uznam ze twoja postaci przeszkadza mojej to John się tobą zajmie w taki sposób że i Francis i Policja i Technokracja i wszyscy inni mniej lub bardziej zainteresowani nie będą mieli żadnych podejrzeń że to on zrobił. Tyle ode mnie.

Dalej z Ratkin, się zgadzam że trochę dziwna ta interpretacja. Ja wychodziłem z założenia że Wampirza krew to jedyny element jaki w nim żyje i tylko na to mogę wpływać Życiem.
Co do wilkołaków to ja podchodzę do tego że ich zmiana kształtu jest dla nich taką samą sprawą jak dla Kameleona zmiana koloru. Czyli naturalna funkcja ciała. I w chwili kiedy Mag uzyskuje Kontrolę nad złożonymi wzorcami życia (Poziom 4) powinien dawać mu możliwości ingerencji w tą zmianę. W niektórych wypadkach będzie to uniemożliwienie Transformacji w innych jej nie do ciągnięcia czy też osłabienia a w ostatnich jedynie zmęczenie spowodowane wysiłkiem włożonym we zmianę.
Co do kwestii gangu to moja postaci jest bojowa za Dwie. A że mam jeszcze sprzęcik od Jeremiego to można uznać, że jestem bojowy za trzech. Fakt że mamy pacyfistkę troszeczkę zawężą nam pole manewru w wypadku napotkania brutalnej siły, ale to dodaje tylko smaczku. Postaci Esco jeszcze nie wiem jak traktować. Swego czasu Chór był częścią Inkwizycji. Zobaczymy.
Zgadzam się także z Ratkinem że kolejni gracze mają się dopasować do naszych postaci. Czytaj ma być uzasadnione skąd my go znamy i dlaczego chcemy, zaznaczam chcemy, by był w naszej znakomitej kompani. I od razu zaznaczam, że My musimy wyrazić zgodę na wszelkie pomysły użycia naszych postaci w owych historiach. Tak jak ja pytałem Rhamone czy to jej postaci może moją wyzwolić z ciszy.
Solfelin Tu też jest moja odpowiedzi na przyjęcie nowych. Musze jako John mieć powód by chcieć by zarówno na balu w elizjum w Labiryncie Nephandich jak i na wyspach Bachama być z tą postacią. Nie musi być ona wojownikiem. Musi mieć coś, co sprawi, że będę chciał mieć ją przy sobie. Czegoś takiego w tym gryzifiółku Juniora nie widzę. Z resztą po obejrzeniu całej serii filmów o i z Wietnamu podejście Johna do wszelkiej maści Dziennikarzy jest dość proste im dalej od niego tym lepiej.
Może inni gracze zechcą go mieć przy sobie. W taki sposób dochodzi postaci Esca do nas. John nie pozwoli o Francis powiedzieć złego słowa i jak ona stwierdzi, że można temu Kingowi ufać i że się nam przyda Żaden problem. Ale Francis jako jedyna Kobieta i właścicielka domu plus najbardziej zorientowana w całym świecie Mroku oraz nie należy zapomnieć, że wyzwoliła z ciszy największego zabijakę tej bandy, więc ma spore chody. (Czytaj: John ma odruch pociągania za spust, gdy ktoś, chociaż krzywo na nią spojrzy. A w Wietnamie spędził 6 długich lat i naprawdę się wiele nauczył o wojnie. Rzekłbym, że to jedyna rzecz, którą umie robić. I jest w tym naprawdę dobry. Żeby nie powiedzieć świetny.)

Ratkin Z tego co zrozumiałem to teraz macie z Krakovem podać Solfiemu co takiego zrobiliście z Wołga bo się udało :P
Prosty 1
(zmiana koloru własnych oczu, rozpalenie świecy, użycie magyi Umysłu dla wyczucia kogoś w pobliżu, przywołanie wizytówki)
Standardowy 2
(zmiana własnego kształtu, wymuszenie eksplozji lampy naftowej, wpłynięcie Umysłem na czyjś nastrój, przywołanie kuli ognia)
Trudny 3
(przekształcenie się w coś od siebie mniejszego bądź większego, podpalenie dystrybutora benzyny, głębokie odczytanie czyichś myśli, przywołanie piły łańcuchowej)
ImponujÄ…cy 4
(zmienienie kształtu drugiej osoby, zburzenie domu, przejęcie czyjegoś umysłu, przywołanie samochodu, sprawienie swego zniknięcia)
Potężny 5-10
(zamienienie kogoś w ropuchę, podpalenie opancerzonego czołgu, wymazanie czyjegoś umysłu, przywołanie mitycznej bestii, zniknięcie wszystkich mebli z pokoju)
Niespotykany 10-20
(zamienienie wszystkich w pokoju w ropuchy, podpalenie składu amunicji okrętu wojennego, kontrolowanie Umysłem hordy szaleńców, przywołanie demona, sprawienie zniknięcia całej posiadłości)
Boski 20 lub więcej
(sprawienie by zniknął drapacz chmur, znalezienie kogoś w Nowym Jorku za pomocą magyi Umysłu, przywołanie koszmaru z Głębokiej Umbry, lewitacja góry, stworzenie Dziedziny Horyzontalnej)
Tu mała podpowiedzi. Pewnikiem wszyscy znają, ale warto przypomnieć. Jeżeli dobrze pamiętam zasady to wraz z Krakovem to możecie wycisnąć na pewno 5 sukcesów. Więc ponawiam prośbę żadnych odrzutowców :P
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline