Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2013, 15:59   #46
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tomek cieszył się, że kosmita ma plan. Chwycił słuchawkę i wykręcił numer. Na szczęście celująco zdał egzamin z angielskiego na poziomie C1, więc całkiem nieźle radził sobie z komunikacją w tymże języku



- Dzień dobry, nazywam się Tomasz Soszyński i jestem towarzyszem Doktora. Mamy sytuacje awaryjną Doktor kazał mi poprosić do telefonu Brygadiera Alistera Gordona jakiegoś tam..., Przepraszam, ale można sobie język połamać na tym wieloczłonowym nazwisku a jestem trochę znerwicowany, bo Doktor właśnie ryzykuje życie walcząc z cyborgiem terrorystom i potrzebujemy pomocy - Olimpijczykowi język stawał kołkiem ze stresu


Gdy Brygadier podszedł do telefonu chłopak podjął relacje - Dzień dobry, po pierwsze Doktor kazał Pana pozdrowić. Po drugie tu skąd dzwonię jest 13 września 2005 rok. Jesteśmy na Helu - Po chwili zorientował się, że nazwa miejscowości może być dla rozmówcy jednym z "false friends”, przed którym ostrzegali go na lektoracie


- Nie chodzi o piekło tylko nadmorską miejscowość w Polsce, państwo w środkowej europie. Doktor walczy z robotem, który próbuje znaleźć 3 skrzynki ukryte na terenie kraju. Ma już dwie my zdobyliśmy jedną. Jeżeli przeciwnik zdobędzie wszystkie 3 wysuszy całą wodę na ziemi. Widziałem tą przyszłość naprawdę nic przyjemnego - wyjaśnił i zaczął przechodzić do konkretów


- Przeciwnik, jest przebrany za świętego mikołaja w wersji coca-cola, teraz z powodu uszkodzenia nosi podarty dres. Kontroluje urządzenia elektryczne, więc lepiej ich ze sobą nie brać na akcje, atakuje cywili posiada znaczną siłę. Grozi, że wysuszy główną rzekę przechodzącą przez środek kraju, co byłoby katastrofą ekologiczną ...



- Doktor właśnie z nim walczy, ale z niezrozumiałych dla mnie powodów odmawia użycia na robocie jakiekolwiek broni po za tym jego sonicznym śrubokrętem, który nie jest za bardzo skuteczny. Doktor sam sobie nie poradzi a ja nie mogę mu pomóc, bo robot jest za silny. Proszę przyślijcie GROM albo jakąś inną jednostkę antyterrorystyczną albo coś w tym rodzaju - zakończył błagalnie
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-08-2013 o 14:00.
Brilchan jest offline