Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2013, 21:05   #22
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Syn Ziemi pochylił się nad Mustangiem i mocno chwycił obie jego dłonie
- Znajdziemy ją. To dobra kobieta, nie pozwolę żeby cokolwiek się jej stało - powiedział zdecydowanym głosem
-, Ale właśnie dla niej musisz wziąć się teraz w garść, odepchnąć od siebie rozpacz i udzielić nam jeszcze kilku ważnych informacji - Doświadczenie lekarskie nauczyło go metod postępowania z zrozpaczonymi. Trudno było mu uwierzyć, że ten weteran masakry Isvale jest teraz w takim stanie.
Jednak nie był jedynie lekarzem polowym, ratował również życie zwykłym obywatelom i robotnikom, których nie było stać na usługi bogatych miejskich lekarzy. Wiedział, więc że najbardziej bolesnym ciosem dla człowieka jest ten zadany nie jemu samemu, ale osobie bliskiej.

Dał prezydentowi chwilę na pozbieranie myśli, po czym rzekł - Co więcej możesz powiedzieć mi o homunkulusach? Jeszcze minutę temu byłem przekonany, że są one jedną z antycznych opowieści opowiadanych dzieciom
- Jednak, jeżeli są prawdziwe musisz podzielić się z nami wszelkimi informacjami na temat tych stworzeń. Wygląda na to, że potrafią odtwarzać swe ciała i powracać do życia niczym feniks. Co wiesz o ich motywacjach? Czy istnieją jakieś sprawdzone taktyki walki z nimi? Czy możesz skierować nas do kogoś, kto ma więcej informacji na ich temat ? - Każde pytanie było zadane spokojnym zdecydowanym tonem jednak oczy lekarza świdrowały płomiennego alchemika na wylot
- Rozumiem, że to ściśle tajne informacje. Jednak ty również musisz zrozumieć, że gdyby nie chodziło o ciebie, wobec którego mam wielki szacunek i dług natychmiast bym stąd wyszedł i uciekł jak najdalej od tej sprawy. Pakuje się z własnej nieprzymuszonej woli w szambo a wiedza, którą zdobędę będzie mnie pewnie kosztować życie, bo wiele wypływowych osób zechce mnie posłać w objęcia Wielkiej Matki
- Podejmę się tej sprawy, bo jest to czymś słusznym, co należy zrobić. Jednak, jeżeli operacja ma się zakończyć sukcesem muszę uzyskać odpowiedzi
Po wysłuchaniu tego, co ma do powiedzenia jego dobroczyńca zaczął się głośno zastanawiać nad krokami, jakie powinni teraz podjąć - Wydaje, mi się, że powinniśmy ostrzec Dr. Marco przed tym, że Syk i jego bractwo go szuka. Imię wydaje mi się znajome, to chyba jakieś wojskowy prawda? Nie mogę sobie do końca przypomnieć, kim był...
- Jedynym sensownym tropem, jaki możemy podjąć to odnaleźć i przesłuchać tego Syka. Wydaje mi się, że ten świr nic nie wie o tej Lust, prawdopodobnie członkowie jego Bractwa są w konflikcie z tą kobietą. Nie wiem czy warto marnować na niego czas, ale jeżeli nadarza się okazja to lepiej usunąć takiego wariata z ulicy
- Ma ktoś jakiś lepszy pomysł?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-09-2021 o 12:03.
Brilchan jest offline