Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2007, 11:12   #30
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
do Solfa...
Takie gadki o interpretacji zasad to nie do mnie proszę. Ja podaje za podręcznikiem że dlatego że wampir jest ani zywy ani martwy żeby efekt chwytał go potrzeba zarówno Życia jak i Materi, taki unikalny wg zasad przypadek, ot co. Tyle, ja wiem że Narrator może zmieniać wszystko, jeśli to potrzebne to powinien, ale jeśli nie to ma się jakaś podstawę w postaci podręcznika od której się ewentualnie odchodzi wiec tylko podaje że ta sprawa jest jasno opisana i że osobiście nie widzę powodów by ją zmieniać. Oczywiście wszystko jest wolą Narratora, tylko że jak Narrator zmienia wszystko jak leci z zasady a nie bo coś jest niejasne to juz jest dla mnie "autorski system zbliżony do Maga". I nie widziałbym w tym nic złego w takim podejściu zastrzegam - sam też tak robię mam ochotę korzystać z zasad z Sorcerers Crusade i walnąc graczowi czasem żeby się zastanawiał co się dzieje pozytywny paradoks jak tam...

do Rhamony
Krótko: Nie ucz ojca dzieci robić
Dłużej: Faktycznie skończmy tę dyskusję bo mnie też żal zciska pewna część ciała jak czytam niektóre wypowiedzi w tym temacie, aż żal że sam sie tu wypowiadam też...

do Solfelina, Rhamony, Juniora
Wybaczcie ale ja tu wyraźnie już dostrzegam jakieś kółko wzajemnej adoracji w waszym wykonaniu.

do Juniora
Zapraszam do gry. Powiem tylko że np. Esco mnie na innej sesji zirytował swoją postacią czy też może tylko stylem w jaki przedstawił pewne swoje działania? Może to był tylko jakiś osobisty uraz zachowany po innej podobnie grającej osobie, kto to wie, w każdym razie tam obeszło się bez ofiar i wyszło miło w rezultacie. Jest zabawnie tam prawda Radsvin? Zależało tam kilku osobom na naturalnym scaleniu drużyny, był to też nieco luźniejszy system niż WoD. Ale tutaj? A tutaj Juniorze naprawdę, zapraszam, ale sumienie ostrzegam że podobnie jak Bartosz z Twoją postacią w razie czego nie mam zamiaru się obchodzić z jakaś taryfą ulgową - będę ją traktował nie jako postać innego gracza ale jak zwykłą natrętną postać tła. Koniec tematu.

na zakończenie chciałbym dodać tylko że:
Zaistniała sytuacja odbiera mi ochotę do dalszej współpracy w tym temacie...
W PBF to moje pierwsze kropki ale w rpg zwłaszcza Świat Mroku gram od ładnych paru lat, czytając dotychczasowe wypowiedzi na tym forum ze strony Solfelina i Rhamony spodziewałem się trochę innego podejścia...
 
Ratkin jest offline