Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2013, 13:35   #24
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Roy Mustang splótł dłonie i się zastanawiał przez chwilę, a potem rzekł.
- Dobrze, powiem wam coś co nie może wydostać się poza ten pokój, od tego zależy bezpieczeństwo dwóch krajów, Xing i Amestris. Było siedem homunkulusów. Nazywały się Envy, Pride, Greed, Gluttony , Sloth, Wrath i... Lust. Tak, Greed nie był człowiekiem, ale okazał się bardziej ludzki od wielu z nas. Częściowo zapewne dzięki twojemu panu Ren. Wszystkie były dziełem istoty zwanej Ojcem. To ją zniszczyliśmy podczas Dnia Sądu. Ten stwór jest odpowiedzialny za Zagładę Xerxses czterysta lat temu i próbował zrobić to samo z Amestris... A naczelne dowództwo mu pomagało,a nasz "umiłowany przywódca" King Bradley był Homunkulusem o imieniu Wrath. Taka jest prawda o naszym kraju [/i]- zaśmiał się nerwowo - Nie wiem wiele o Homunkulusach, każdy był jednak indywidualnością. Envy był zmiennokształtny, a Greed mógł przywołać niezniszczalny pancerz... Lust miała szpony zdolne przeciąć wszystko. Homunkulusy były niewiarygodnie wytrzymałe. Ja sam musiałem ją, Lust, spalić wiele razy... Jeśli tamta kobieta posiada jej wspomnienia, rozumiecie chyba... Marco? Chodzi zapewne o doktora Marcoha? Cóż, jest po za zasięgiem Syka. Witaj Pero, słuszałem cię na korytarzu. Tak, możesz
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline