Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2013, 15:53   #25
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Eddard wyciągnął papierosa, potarł umieszczoną w strategicznej kieszeni zapałką o pudełeczko, podpalił i zaciągŋnął się głęboko tytoniowym dymem. Niektórzy wypominali mankamenty zdrowotne i higieniczne palenia, ale Perro za nic w świecie nie oddałby tego aromatu.

- Cóż - zaczął, po uprzednim wydmuchnięciu szarego dymu - sytuacja wygląda nienajlepiej. Postaram się zrobić co tylko w mojej mocy, ale nie wiem o nic o alchemii, a zwłaszcza o jej tworach, które istnieć nie powinny. Jeśli dobrze rozumiem, Homunkulusy posiadają szeroki wachlarz mocy, które trudno przewidzieć, zanim padnie się ich ofiarą. Byłoby miło, gdybyśmy mogli liczyć na pomoc przynajmniej jednego państwowego alchemika z dosyć... ofensywnymi zdolnościami, ale mniemam, że nie możemy sobie pozwolić na ten luksus - zauważył, robiąc przerwę na następny haust dymu.

- W każdym razie - kontynuował - niczego nie zrobimy, siedząc w tym pokoju. Jeśli to już wszystko, czas ruszać w drogę. Jako, że jestem nowy w sprawie, pozwolę moim nowym przyjaciołom wytyczyć trasę i cel.
 
Kaworu jest offline